NÉPSZERŰ

Népszerű hír

Fogadó órák, szülői értekezlet

Fogadó órák (14:30), szülői értekezlet (15:30)

2022. dec. 1.

KERESŐ

Felvételt nyertek

Iskolánkba felvételt nyert tanulók listája. 2024/2025. tanév.

2024. ápr. 29.

NÉPSZERŰ

Népszerű hír

Invalid Date

Értékőrzők

Eredményesen szerepeltek iskolánk csapatai a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegye Önkormányzata által meghirdetett „Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Értékőrzők” című vetélkedő-sorozaton.

2024. ápr. 18.

II. Bródy Kadét Sportnap

Iskolánkban, 2024.04.12-én a Honvédelmi Sportszövetséghez benyújtott sikeres pályázat eredményeképpen ismét megrendeztük a II. Bródy Kadét Sportnapot. Az esemény helyszínének a természetközeli környezetben található Vitkó Lovastanyát választottuk. A helyszín megközelítése egy rövid gyalogtúra keretében történt. A bemelegítést követően sor került egy minden résztvevőt megmozgató, „katonás” reggeli tornára is. Öröm volt látni a sok aktívan bekapcsolódó fiatalt.

2024. ápr. 17.

A magyar költészet napja

Hosszú évtizedes hagyományai vannak iskolánkban, az Ózdi SZC Bródy Imre Technikumban az iskolai szavalóversenyeknek. A költészet, a versmondás iránt érdeklődő Bródys tanulóink minden tanévben összemérhetik ezen rendezvényünkön előadóképességüket. Az elmúlt évek alatt sok-sok emlékezetes előadást tekinthetett meg a zsűri.

2024. ápr. 11.

Túl a gyakorlaton

2024. március 27-én első alkalommal került megrendezésre a Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara és a B-A-Z Vármegyei Központ Kórház Oktatási Csoportjának szervezésében az ápoló szakmáért tanuló diákok részére megrendezett "Túl a gyakorlaton" elnevezésű Nyílt Nap.

2024. ápr. 5.

Húsvéti készülődés

A Bródy hagyományosan fiúiskola volt. Évfolyamonként volt néhány lány.

2024. ápr. 1.